Royal Canadian Mint Stříbrná mince Maple Leaf MS-69 NGC 1 Oz Kanada 2023

1 802,50 

Dostupnost: Skladem

Katalogové číslo: 27792940
  • Nečekejte, zítra už může být dražší!
  • Více než 2ks? Před platbou vám objednávku nejprve potvrdíme.

Zajímavosti mincí:
Rok: 2023
Třída: NGC
Označení: 5 dolarů
Obsah kovu:1 trojská unce
Čistota:0,9999
Tloušťka:3,29 mm
Průměr:38 mm

Obsahuje 1 unci jemného stříbra 0,9999.
Štítek Early Release zaručuje, že tato mince byla mezi úplně prvními odeslanými z mincovny po vydání.
Zapouzdření NGC zaručuje a chrání MS-69 stav mince.
Má radiální liniové pozadí, které bylo přesně opracováno kanadskou královskou mincovnou, aby vytvořilo jedinečný vzor, který ohýbá světlo a poskytuje další míru bezpečnosti.
Avers: Představuje podobiznu královny Alžběty II od Susanny Blunt. Avers také nese speciální označení, které obsahuje čtyři perly symbolizující čtyři podobizny, které zdobily kanadské mince, a dvojité datum její vlády.
Reverse: Zobrazuje kromě hmotnosti a čistoty také velký, detailní javorový list. Mikrorytá značka záchodu zobrazuje „23“ při pohledu při zvětšení.
Suverénní mince podporovaná kanadskou vládou.
Série Silver Maple Leaf
Mince Silver Maple Leaf jsou známé svým hodnotným obsahem 0,9999 jemného stříbra. Bohatý, vzácný obsah stříbra v těchto barevných javorových listech je umocněn brilantním povrchem a činí tyto kanadské mince velmi přitažlivými pro oko. Výrazný privy mark, který obsahuje motiv javorového listu, byl poprvé použit na této sérii v roce 1988. Různé pamětní verze mají v průběhu času různé vzory, ale hlavním prvkem vždy zůstal kanadský javorový list .
Bezpečnostní prvky Královské kanadské mincovny
Od roku 2015 nabízí program The Royal Canadian Mint’s Bullion DNA nejvyšší úroveň zabezpečení, která je k dispozici pro zlaté mince. Každá mince obsahuje texturovanou bezpečnostní značku javorového listu mikrorytou laserovou technologií, která je viditelná pouze při zvětšení, spolu se dvěma číslicemi představujícími rok výroby mince vyleptanými do bezpečnostní značky javorového listu. Bezpečnostní značku lze snadno naskenovat dekódovacím zařízením a ověřit její pravost. MINTSHIELD™ Surface Protection , jediná osvědčená technika na světě pro výrazné snížení výskytu bílých skvrn nebo „mléčných skvrn“ na mincích ze stříbrných slitků, je nyní začleněna do každé mince ze slitků Silver Maple Leaf pro rok 2019 a později.

Mincovna

Přejít nahoru