Istanbul Gold Rafinery

Istanbul Gold Rafinery je jednou z největších rafinerií zlata v Evropě. Nachází se v Istanbulu v Turecku a je největší rafinerií zlata v turecké historii. Rafinérie byla založena v roce 2004 a od té doby se stala jedním z nejvýznamnějších producentů zlata v regionu.

Istanbul Gold Rafinery se specializuje na rafinaci zlata a stříbra pro použití na šperky, mince a další produkty. Rafinérie také vyrábí mince, slitky a další formy zlata pro použití v investicích. Rafinérie má širokou škálu služeb, včetně rafinace, obchodování a financování. Istanbul Gold Rafinery je známá svými vysoce kvalitními produkty, díky kterým se stala oblíbenou volbou pro investory a sběratele.

Rafinérie je také známá svým závazkem ke společenské odpovědnosti. Rafinérie se věnuje snižování své ekologické stopy a podpoře udržitelných obchodních praktik. Istanbul Gold Rafinery se také zavázala zajistit blaho svých zaměstnanců. Rafinérie zavedla řadu iniciativ ke zlepšení pracovních podmínek svých zaměstnanců, jako je poskytování lepších mezd a benefitů a zajištění bezpečnosti na pracovišti.

Istanbul Gold Rafinery je jednou z mála rafinérií v Evropě, která dosáhla certifikace ISO 9001. Tato certifikace je důkazem závazku rafinérie ke kvalitě a jejího odhodlání ke spokojenosti zákazníků. Rafinérie má také řadu certifikací od organizací, jako je LBMA, London Bullion Market Association, což potvrzuje závazek rafinérie dodržovat nejvyšší standardy etických postupů a péče o životní prostředí.

Celkově je Istanbul Gold Rafinery jednou z nejuznávanějších zlatých rafinérií v Evropě. Je známá svým závazkem ke kvalitě, sociální odpovědnosti a péči o životní prostředí. Rafinérie se stala důvěryhodným zdrojem zlata a stříbra pro investory, sběratele a klenotníky.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru