Casa de Moneda de México

Casa de Moneda de México je mexická mincovna, která se nachází ve městě Mexico City. Je to jedna z nejstarších mincovních institucí na světě, která je založena roku 1535.

Casa de Moneda de México se zabývá výrobou mincí, bankovek a razidel. Jsou zde také zastoupeny všechny druhy a hodnoty mexických mincí. Produkuje také šperky, které jsou vyrobeny z ryzího zlata a stříbra, a vysoce kvalitní razidla.

Casa de Moneda de México se nezabývá pouze výrobou mincí a bankovek. Poskytuje také různé služby, jako je certifikace drahých kovů, které jsou určeny pro investice, a nabízí také vysoce kvalitní investiční produkty.

Casa de Moneda de México se také zabývá historickými mincovními sbírkami a nabízí také zákazníkům možnost obchodovat s historickými mincemi. Mezi tyto sbírky patří například mexické Libertad mince, mexické Peso mince a další.

Casa de Moneda de México má také sbírku historických bankovek. Nabízí také služby, jako je poradenství v oblasti mincovních investic, které jsou určeny pro profesionální investory.

Casa de Moneda de México má svou vlastní sbírku historických mincí, které jsou k dispozici pro prodej, a také nabízí nesčetné množství dalších služeb. Jsou vysoce ceněny pro svou spolehlivost a kvalitu.

Od této mincovny najdete v našem eshopu zlatoproradost.cz mnoho stříbrných a zlatých mincí.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru