Silvertowne John Wick® 1 oz stříbrná kontinentální mince

John Wick

John Wick je americký akční film z roku 2014. Režíroval ho Chad Stahelski a scénář napsali Derek Kolstad, Basil Iwanyk a David Leitch. Film je produkován společností Summit Entertainment a Lionsgate Films.

Hlavním protagonistou je John Wick (Keanu Reeves), který pracuje jako zabiják na volné noze. Minulost ho pronásleduje, když se vrátí po smrti své ženy do New Yorku. Příchozího vítá jeho starý přítel Marcus (Willem Dafoe), který mu pomáhá řešit situaci. John se setkává s bývalým spolupracovníkem, Vigou (Michael Nyqvist), který byl pověřen dostat Johna zpět.

John musí čelit armádě zabijáků, kteří ho chtějí zabít, aby zachránil svůj život a vyhnal se z New Yorku. V cestě mu stojí i šéf zločinecké organizace, který chce Johna zabít pro své účely. John nakonec získá vítězství a získá zpět svůj život.

John Wick je považován za jednu z nejúspěšnějších akčních filmových sérií. Byl uveden na více než 80 filmových festivalů po celém světě a získal řadu ocenění. Film se setkal s pozitivními kritikami a byl nominován na několik cen včetně Zlatých glóbů. Po úspěchu prvního filmu byly vydány další dvě pokračování, John Wick: Chapter 2 (2017) a John Wick: Chapter 3 – Parabellum (2019).

Jste fanouškem filmu, neváhejte si objednat stříbrnou minci s tématikou John Wick.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru