Argor Heraeus Stříbrný slitek 20g

Zásoby stříbra

Stříbro je jedním z nejvíce obchodovaných komodit na světových trzích. Je to vysoce ceněný kov a je pro své použití v mnoha oblastech. Lidé ho obvykle nakupují jako investici, aby zabezpečili svou budoucnost.

Stříbro má také dlouhou historii. Bylo to vždy oblíbenou formou měny, ačkoli byl nedávno nahrazen zlatem. Může být získáno z různých zdrojů, včetně rud, horniny a horninových žil.

Existuje mnoho zemí, které mají zásoby stříbra, včetně Spojených států, Kanady a Mexika. Většina z nich má velké zásoby stříbra, které jsou využívány v různých průmyslových odvětvích, jako jsou průmyslové kovy, elektronika a výroba šperků.

Většina zemí má zásoby stříbra, které jsou dokumentovány a jsou k dispozici pro veřejnost. Například Spojené státy mají zásoby stříbra, které jsou uloženy ve Spojených státech Mint a jsou k dispozici pro veřejnost.

Kromě vládních zásob stříbra jsou také zásoby stříbra uloženy v soukromých rukou. Mnoho soukromých investorů zakoupilo zásoby stříbra, aby se zabezpečili proti inflaci a jiným ekonomickým výkyvům.

Zásoby stříbra jsou obvykle uvedeny v jednotkách trojská unce. Jedna trojská unce stříbra je rovna 31,103 gramům stříbra.

Kromě obchodování s fyzickými zásobami stříbra můžete také obchodovat s deriváty stříbra, jako jsou akciové opce, futures a futures kontrakty. Tyto deriváty vám umožňují realizovat zisky z měnícího se tržního cenového prostředí bez nutnosti vlastnit fyzické zásoby stříbra.

Nabízíme Vám také možnost vlastnit trochu stříbra jako vlády světa, kupte například slitek od společnosti Argor Heraeus.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru