Private Mint Mince Ztracení tygři z Kambodže Coloured 2023 1 oz

Tygr

Tygr je velká kočkovitá šelma z rodiny Felidae. Je to největší kočka na světě a jeho latinské jméno je Panthera tigris. Je to dravý predátor a jeho potrava se skládá z malých a středních zvířat, jako jsou zajíci, prasata, antilopy a jiní savci.

Tygři jsou obecně vysokí, s hmotností až 300 liber. Mají masivní tělo s hustou srstí, která se pohybuje od žluté až po oranžovo-černou. Mají bohatou a dlouhou srst, která jim pomáhá udržovat teplo v chladných oblastech.

Tygři jsou obecně společenskými zvířaty, která se obvykle sdružují v malých skupinách. Obvykle žijí samostatně, ale někdy se mohou sdružovat v malých skupinách o 3-4 jedincích. Tygři jsou obecně nočními živočichy a tráví většinu svého času lovícími, hledajícími potravu a hledajícími páry.

Tygři jsou ohrožením. Většina pozemků, které jednou zabíraly, jsou nyní lidmi zabírány, a tygři jsou často oběťmi křížového lovu. Díky svému vzácnému statusu je tygr chráněn ve většině zemí, včetně Indie, Číny a Ruska.

Tygři jsou také nádhernými a krásnými zvířaty. Jsou symbolem síly, inteligence a elegance a jsou oblíbenými tématy pro umělce. Jsou také populárními zvířaty v zoos a akváriích po celém světě.

Mincovny po celém světě vydávají stříbrné a zlaté mince s Tygrem, jedná se o velice oblíbenou tématiku.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru