New Zealand Mint Transformers Series: Bumble Bee 1 Oz

Transformers

Transformers jsou populární robotické hračky, které se staly jednou z nejpopulárnějších a nejznámějších hraček na světě. První Transformers byly vyvinuty japonskou firmou Takara v roce 1984 a byly založeny na sérii animovaných televizních pořadů, které se staly stejně oblíbenými jako hračky samy.

Transformers jsou robotické hračky, které se skládají ze dvou částí – robotického těla a náhradního objektu, například auta, lodi nebo letadla. Robotické tělo se skládá ze čtyř různých částí – těla, nohou, paží a hlavy. Každý robot má také množství doplňků, jako jsou meče, pistole nebo štíty. Transformers se mohou přeměnit z robotů na náhradní objekt a zpátky do podoby robota.

Transformers mají dlouhou historii a jsou stále populární po celém světě. Takara vyvinula několik různých typů Transformers, včetně oblíbených postav jako Optimus Prime, Megatron a Starscream. Také vyrábí mnoho různých příslušenství, jako jsou vlajky, kostýmy a figurky.

Transformers se vyrábějí v mnoha různých stylu, tvaru a velikosti. Nejčastěji se vyrábějí ve stylu „action figures“, které jsou obvykle vyrobeny z plastu nebo hliníku. Existují také velké Transformers, které jsou obvykle vyrobeny z hmoty nebo kovu.

Transformers jsou stále oblíbené po celém světě, a jsou k dispozici v mnoha různých cenových rozmezích. Existují také některé sběratelské edice a limitované edice, které jsou obvykle dražší.

Nabízíme stříbrné mince Transformers

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru