Peanuts Worldwide

Peanuts Worldwide je mezinárodní společnost se sídlem ve městě Santa Rosa v Kalifornii, jejíž hlavním cílem je podporovat a rozvíjet kulturu a značku Peanuts po celém světě.

Společnost byla založena v roce 2016 a v současnosti se stará o prodej, licenční a marketingové aktivity kolem Peanuts.

Peanuts Worldwide se stará o více než 2500 licenčních partnerů po celém světě, kteří vytváří výrobky a aktivity s tématikou Peanuts, stejně jako o více než 150 produktů, které jsou k dispozici ve více než 145 zemích.

Kromě prodeje produktů a licencí se společnost také zabývá vytvářením a propagací kultury Peanuts prostřednictvím takových aktivit, jako je divadlo, filmová práva, televizní pořady a digitální obsah.

Kromě toho, společnost se také snaží posílit charitativní aktivity, které jsou spojené s Peanuts, a to prostřednictvím podpory takových organizací, jako jsou The Charles M. Schulz Museum and Research Center, The World Wildlife Fund a The National Center for Missing & Exploited Children.

Společnost Peanuts Worldwide je součástí většího mediálního koncernu DHX Media, který se specializuje na produkci rozhlasových a televizních pořadů, aplikací pro mobilní zařízení a digitálního obsahu pro celosvětové publikum.

V našem eshopu zlatoproradost.cz najdete mnoho stříbrných mincí s tématikou Peanuts®.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru