Perth Mint 2022 Austrálie Brumby BU 1 Oz

1 596,50 

Dostupnost: Skladem

Katalogové číslo: 27832416
  • Nečekejte, zítra už může být dražší!
  • Více než 2ks? Před platbou vám objednávku nejprve potvrdíme.

Tato verze od The Perth Mint představuje brumbyho koně, divoké a nezávislé zvíře považované za australskou ikonu. Tato 1 oz BU mince má limitovanou ražbu 25 000 kusů.
Zajímavosti mincí:
Obsahuje 1 unci jemného stříbra 0,9999.
Omezená ražba 25 000 mincí po celém světě.
Avers: Podoba Jody Clark Jejího Veličenstva královny Alžběty II a peněžní denominace.
Reverse: Zobrazuje brumby na travnatém poli. V designu se také objevuje značka mincovny „P“ mincovny Perth, váha a ryzost a rok 2022.
Suverénní mince podpořila australskou vládu.
 
Rok:2022
Označení:1 dolar
Obsah kovu:1 trojská unce
Čistota:0,9999
Tloušťka:3,5 mm
Průměr:40,90 mm
Australian Silver Brumby
Brumby je australský termín pro divokého koně, který se běžně pohybuje v oblasti australských Alp. Skupina brumbies je známá jako „mob“ nebo „band“. Koně jsou potomky uprchlých nebo ztracených koní pocházejících z raných evropských osadníků. Perth Mint vydala stříbrnou brilantní uncirculated minci v roce 2020 a nyní má novou verzi pro rok 2022.
The Perth Mint
The Perth Mint se nachází podél řeky Swan River a je nejstarší provozovanou mincovnou v Austrálii a během své bohaté historie se jméno stalo synonymem pro některé z nejvyšších standardů drahých kovů a sběratelských produktů. Spolu se sériemi Zlatá labuť a Stříbrná labuť patří k nejznámějším mincovním programům The Perth Mint Gold Kangaroo a Silver Kangaroo , Koala , Gold Lunar a Silver Lunar a Silver Kookaburra spolu s širokou škálou speciálních vydání drahých kovů. .

Mincovna

Přejít nahoru