Osborne Mint Mince Tři mušketýři - Kardinál Richelieu Proof 1 oz

Osborne mincovna

Osborne mincovna je americká mincovňa založená v roce 1835. Je to nejstarší stále provozovaná mincovna v USA. Osborne mincovna se zaměřuje na ražbu stříbrných a zlatých mincí, včetně raritních mincí a mincovních medailí. Tato mincovna je známá především pro svoji kvalitní práci a svůj vliv na vývoj americké mincovní historie.

Osborne mincovna byla založena v roce 1835 v New Yorku a pořádá se v rodině Osborneů. Osborne mincovna je nejstarším stále fungujícím mincovním podnikem v USA. V mincovně se zabývají ražbou stříbrných a zlatých mincí, včetně raritních mincí a mincovních medailí. Osborne mincovna je známá pro svou kvalitní práci a svůj vliv na vývoj americké mincovní historie.

Osborne mincovna se od svého počátku pozorně věnovala svému povolání a vyvinula řadu nových technik a postupů, které stále používá. Mince ražené v Osborne mincovně jsou vysoce ceněné a jsou prodávány po celém světě. Osborne mincovna má také velmi silnou spojitost s historií Ameriky. Osborne mincovna ražila první mince, které byly uvedeny na trh v roce 1853 a jsou známé jako Liberty Head mincí.

Osborne mincovna je také známá pro svou účast na ražbě mincí v roce 1892, které byly vydány jako součást programu Morgan Silver Dollar. V roce 1893, Osborne mincovna pomohla ražit mince, které se staly známé jako Barber Silver Dollars. Osborne mincovna také ražila první americkou minci s portrétem prezidenta Washingtona, která byla vydána v roce 1916.

Osborne mincovna stále raží kvalitní stříbrné a zlaté mince a je známá pro své vysoké standardy. Osborne mincovna je oblíbená mezi sběrateli po celém světě a jeho produkty jsou ceněny jak pro jejich kvalitu, tak i pro jejich historickou hodnotu. Osborne mincovna je také považována za průkopníka moderní mincovní technologie, která se stala základem pro většinu dnešních mincovních zařízení.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru