Cook Islands Iron Maiden: Eddie the Trooper 1 Oz

Islands Iron Maiden

Islands Iron Maiden je metalová kapela založená v roce 2014 na karibském ostrově Barbados. Kapelu tvoří pět členů: hlavní zpěvák a baskytarista David Anderson, bubeník a doprovodný zpěvák Joshua Thomas, hlavní a rytmický kytarista Andrew „AJ“ Corbin, klávesista a doprovodný zpěvák Vincent „Vinny“ Edwards a hlavní kytarista a doprovodný zpěvák Adam „AJ „Johnson.“

Zvuk kapely je silně ovlivněn klasickými metalovými kapelami 80. let, jako Iron Maiden, Judas Priest a Dio, stejně jako kapelami jako Metallica a Megadeth. Vytvořili jedinečný zvuk, který kombinuje prvky tradičního metalu s prvky punku, hardcoru a reggae. V jejich písních se navíc často objevují karibské rytmy a instrumentace.

Islands Iron Maiden vydali dvě EP, „Tides of War“ a „Reign of Fire“, a také plnohodnotné album „Rising from the Ashes“. Kapela vystupovala na různých festivalech a show v Karibiku, včetně Reggae on the Hill na Barbadosu a Trinidad & Tobago Music Festival. Kromě toho se otevřeli pro několik významných mezinárodních počinů, jako jsou Korn, Disturbed a Slipknot.

Kapela se momentálně soustředí na psaní a nahrávání svého dalšího alba, které by mělo vyjít někdy v roce 2021. Oznámili také plány na turné v roce 2021, takže je určitě sledujte!

Velice ceněné jsou stříbrné mince které byli vydány v roce 2022 a stali se hitem sběratelů po celém světě.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru