Royal Canadian Mint Princ Harry a Meghan Markle 1 oz

Harry a Meghan

Co se stane s princem George

Prince George je nejstarší syn britského trůnu. Jeho rodiče, prince Harry a Meghan Markle, oznámili koncem roku 2019, že se stěhují do Kanady, aby měli lepší život. To znamená, že se prince George bude muset vypořádat s novým domovem.

Očekává se, že bude mít stále stejnou výchovu a vzdělání, jaké by měl, kdyby zůstal ve Velké Británii. Jeho rodiče by měli zajistit, aby navštěvoval nějakou základní školu, kde bude moci vyvinout svůj potenciál a dostat se do vyšších úrovní vzdělání.

I když se prince George bude muset přestěhovat, bude mít stále stejné rodinné vztahy. Jeho rodiče se budou snažit udržovat pevné pouto s členy britské královské rodiny, i když budou žít v zahraničí.

Meghan a Harry budou také chtít, aby George měl příležitost vidět britskou kulturu a zážitky. To znamená, že se bude často vracet do Velké Británie, aby se setkal se svými prarodiči, bratranci, sestřenicemi a dalšími členy rodiny.

V neposlední řadě je důležité, aby byl George v bezpečí a aby měl kvalitní život. Jeho rodiče se budou snažit zajistit, aby měl vše, co potřebuje, aby se mohl učit, bavit a cítit se dobře.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru