9Fine Mint DUNE® Sand Worm 1 oz

DUNE®

Dune je nadcházející americký sci-fi film režírovaný Deniem Villeneuvem, který je adaptací stejnojmenného románu Franka Herberta. Film bude produkován společností Legendary Pictures a jeho premiéru má naplánovanou na 18. prosince 2020.

Film je inspirován knižní předlohou Franka Herberta a jeho týmu, které se skládá z producentů Thomasa Tulla, Caleba Landy, Mary Parent a Joe Caracciola. Scénář filmu napsal Eric Roth, Jon Spaihts a Villeneuve.

Dune je příběh, který se odehrává v zemi, kde se válčí o vzácný nerost, Melange. Příběh se točí kolem hlavního hrdiny, Paul Atreides, který se snaží zabránit planetě, Arrakis, aby se stala mocenskou základnou pro jeho rod. Paul potkává sadu postav, kteří mu pomáhají získat kontrolu nad planetou Arrakis a vyhrát boj o Melange.

V hlavních rolích se objeví Timothée Chalamet jako Paul Atreides, Rebecca Ferguson jako Lady Jessica Atreides, Oscar Isaac jako Duke Leto Atreides, Zendaya jako Chani, Javier Bardem jako Stilgar, Dave Bautista jako Beast Rabban, Stellan Skarsgård jako Baron Harkonnen a Charlotte Rampling jako Reverend Mother Gaius Helen Mohiam.

Dune bude mít tři části a první část bude mít svou premiéru v prosinci 2020. Druhá a třetí část by měla být uvedena v roce 2022 a 2023.

Jste fanouškem filmu, neváhejte si objednat stříbrnou minci s tématikou DUNE.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru