New Zealand Mint 101 dalmatinů - Cruella de Vil 1 Oz

101 Dalmatinů

101 Dalmatinů je populární animovaná filmová série od Disneyho, která se skládá ze tří filmů a televizního seriálu. Prvním filmem byl 101 Dalmatinů z roku 1961. Tento film se zabývá skupinou 101 dalmatinů, které se snaží předstihnout zlé Cruelly De Vil, která chce získat psy jako dekoraci do svého domu.

Druhým filmem byl 101 Dalmatinů 2: Ztracení štěňátka z roku 2003, který se věnuje stejným dalmatinům, kteří se snaží najít svá štěňata, která byla ukradena.

Třetím filmem je 101 Dalmatinů: Most přátelství z roku 2008, ve kterém se dalmatinům podaří zachránit most přátelství před zničením a pomohou tak zachránit dalmatinskou zemi.

Televizní seriál 101 Dalmatinů, který trval od roku 1997 do roku 1998, se zaměřuje na dobrodružství dalmatinských sourozenců, kteří se snaží ochránit svou rodinu před zlými lidmi.

Všechny tyto filmy a seriál se odehrávají v Londýně a všechny mají stejné postavy, které mají stejný cíl: ochránit dalmatinskou rodinu před zlými lidmi. Všechny tyto filmy a seriál jsou velice populární mezi dětmi a dospělými a jsou považovány za klasiku.

Jste fanouškem filmu, neváhejte si objednat stříbrnou minci s tématikou 101 dalmatinů.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru