Niue Island 2020 Niue 1 oz Silver $ 2 Back to the Future 35 Anniversary Proof

Návrat do budoucnosti

Návrat do budoucnosti je kultovní trilogie filmů, která se odehrává v příběhu o mladém muži jménem Marty McFly, který je vtáhnut do série časoprostorových cest. První film, Návrat do budoucnosti, byl vydán v roce 1985 a sleduje Martiho, jak se vrací zpět do roku 1955, kde se snaží udělat vše, co je v jeho silách, aby zachránil své rodiče před jejich předčasnou smrtí. Dvojka (1989) se odehrává v budoucnosti, kde Marty a jeho přítelkyně, dr. Emmett Brown, se pokoušejí zachránit budoucnost světa před děsivým budoucím osudem. Třetí film, Návrat do budoucnosti 3 (1990), se odehrává v roce 1885, kde Marty a Doc bojují s gangstery, aby osvobodili Docovu budoucí manželku.

Všechny filmy jsou oblíbené, ale první film, Návrat do budoucnosti, byl nejvíce úspěšný. Bylo to první film, který získal více než 200 milionů dolarů v USA a vyhrál čtyři ceny Akademie za nejlepší filmový scénář, nejlepší filmovou hudbu, nejlepší fotografii a nejlepší film.

Trilogie Návratu do budoucnosti je oblíbená pro její vtipné a napínavé scénáře, stejně jako pro svůj pozitivní příběh o lidskosti a přátelství. Každý film má také vynikající hudbu, která zvyšuje napětí a pocit zábavy.

Trilogie Návratu do budoucnosti je oblíbena také pro svůj příběh o časoprostorovém cestování. Hlavní postava, Marty McFly, je vtáhnuta do série časoprostorových cest, které mění jeho život. Během jeho cest se Marty setkává s různými postavami, které mu pomáhají změnit jeho budoucnost a jsou s ním v tomto dobrodružství na každém kroku.

Trilogie Návratu do budoucnosti stále přitahuje miliony fanoušků po celém světě a díky svému úspěchu se stala jednou z nejúspěšnějších trilogií všech dob.

Jste fanouškem filmu, neváhejte si objednat stříbrnou minci s tématikou Back to the Future.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru