Perth Mint HOMER SIMPSON 1/2 Oz

Simpson

Simpson je populární animovaný televizní seriál, který se vysílal na americké stanici Fox od roku 1989. Seriál je inspirován skutečnými lidmi, kterými jsou Homer, Marge, Bart, Lisa a Maggie Simpsonovi. Seriál se odehrává ve fiktivním městě Springfield a sleduje dobrodružství této rodiny a jejich přátel.

Simpson je často označován za nejúspěšnější animovaný seriál všech dob. Seriál se stal nejdelším pořadem televize Fox a jeho fanoušci zahrnují lidi z celého světa. Seriál byl oceněn mnoha oceněními, včetně Emmy Awardů a Peabody Awardů. Seriál je také oblíbený pro svou humoristickou povahu a využívání popkultury.

Seriál se stal tak úspěšným, že vyprodukoval mnoho spin-offů, včetně filmového filmu The Simpsons Movie (2007). Seriál také inspiroval mnoho her, knih, komiksů a kreslených seriálů.

Simpson je také známý pro svou satirickou a často kontroverzní povahu. Seriál zobrazuje mnoho politických, sociálních a etických témat, včetně rasismu, náboženství, homofobie, konzervativizmu, sexismu a dalších. Seriál má také tendenci zobrazovat kulturní stereotypy a výrobky značek ve svých epizodách.

Nabízíme stříbrné mince 1 Oz s tématikou Simpson.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru