KOMSCO mincovna

KOMSCO je mincovna v Jižní Koreji, která byla založena v roce 1951. KOMSCO je největší mincovna v Jižní Koreji a představuje zemi po celém světě prostřednictvím výroby mincí a medailí. Produkuje různé druhy mincí a medailí, včetně mnoha zlatých, stříbrných a bronzových.

KOMSCO vyrobila první mince v roce 1957. V současné době má mincovna více než 100 různých mincovních produktů. Patří mezi ně například kolekce South Korean Presidential Inauguration Coins, South Korean National Parks Coins, South Korean National Treasures Coins, a South Korean Commemorative Coins. Kromě toho vyrábí KOMSCO i medaile, například medaile pro vítěze závodů a medaile pro různé sportovní události.

KOMSCO vyrábí také různé speciální mince a medaile. Mezi ně patří například mince a medaile pro významné historické události, jako je vznik země, výročí vlády nebo výročí vzniku jednotlivých států. KOMSCO vyrábí také mince a medaile, které jsou konkrétně věnovány významným osobnostem, jako jsou například prezidenti nebo vůdci národa.

Kromě toho KOMSCO vyrábí také malé kovové předměty, jako jsou například značky, známky nebo šperky. Tyto předměty jsou často vyrobeny z kovu nebo z umělé hmoty a jsou vyráběny v různých velikostech a tvaru.

KOMSCO je také známá díky svým vysoce kvalitním technickým postupům. Mince a medaile, které vyrábí, jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi. Technologie, které KOMSCO používá, jsou stejné, jako ty, které jsou používány ve světových mincovnách.

KOMSCO je také známá svou vynikající kvalitou zpracování. Každá mincovna a medaile vyrobená KOMSCO je důkladně testována a kontrolována, aby se zajistilo, že splňuje nejvyšší standardy kvality.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru