Royal Canadian Mint Stříbrná mince Black and Gold: Mořská Vydra 1 Oz 20 $ 2022 Kanada

Jing Jang

Jing Jang je čínské filozofické učení, které vychází z konceptu yinu a yangu. Jin a jang jsou protikladné síly v přírodě, které se navzájem ovlivňují. Učení jing jangu má za cíl vyvážit energii yinu a yangu ve všech aspektech života.

Věří se, že jin a jang jsou principy, které vytvářejí dynamiku všeho, co existuje. Jin je spojován s pozitivními silami vesmíru, zatímco jang s negativními. Učení jing jangu se zabývá získáváním rovnováhy mezi těmito protikladnými silami, aby se dosáhlo harmonie všech aspektů života.

Jing Jang se také používá ke studiu přírodních jevů, jako je počasí, hvězdy, astrologie a medicína. Někteří věří, že koncept jinu a yangu může být aplikován na mnoho oblastí lidského života, jako je zdraví, vztahy a životní styl.

Jing Jang je také úzce spojen se čínskou kulturou a mnoho lidí ho používá k vyladění vnitřního světa. Učení jing jangu vyžaduje, aby se lidé učili vytvářet rovnováhu mezi svými myšlenkami, emocemi a činy. To může pomoci lidem dosáhnout štěstí a dokonalosti.

Tuto filozofii si vypůjčila Kanadská mincovna Royal Canadian Mint při tvorbě stříbrné mince Black and Gold: Mořská Vydra o hmotnosti 1 Oz v hodnotě 20 $ byla vydaná v roce 2022

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru