Germania Mint Mince Germania 2022 1 OZ

Germania Mint Sp. z o.o.

Germania Mint Sp. z o.o. je rodinná firma, která se zabývá výrobou mincí a medailí. Je to jedna z nejstarších a největších mincovních firem v Německu. Firma byla založena v roce 1873 a má svou mateřskou společnost v Berlíně.

Germania Mint Sp. z o.o. je známá po celém světě pro svou vysoce kvalitní práci a starostlivost o každou mince. Mince, které jsou vyrobeny firmou, jsou vysoko ceněny sběrateli po celém světě.

Firma se zabývá výrobou mnoha druhů mincí, včetně jednorázových mincí, kompletních sad mincí, mincí s vyobrazením historických postav a mnoha dalších. Germania Mint Sp. z o.o. také vyrábí mince pro nejrůznější společnosti, včetně měst, států a firem.

Kromě výroby mincí se společnost zabývá i návrhem a výrobou medailí, a to jak pro sběratelské účely, tak i pro soutěže a ocenění.

Germania Mint Sp. z o.o. je členem Mnohonárodního mincovního svazu, který sdružuje mincovny ze všech kontinentů a udržuje mezinárodní standardy pro výrobu mincí. Firma také spolupracuje s Německou mincovní unií, která sdružuje všechny německé mincovny.

Firma se také účastní mnoha veletrhů a sběratelských akcí po celém světě, aby představila své výrobky a poskytla informace o tom, jak vyrobit kvalitní mince.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru