Credit Suisse

Credit Suisse je švýcarská bankovní společnost sídlící ve švýcarském městě Zürich. Společnost byla založena v roce 1856 a je jednou z nejstarších a nejvýznamnějších finančních institucí ve světě. Credit Suisse je součástí koncernu Credit Suisse Group a jehož přední finanční instituce jsou Credit Suisse AG, Swiss Life Holding AG a Swiss Re.

Společnost Credit Suisse má rozsáhlou síť poboček v Evropě, Asii a Americe. Má více než 50 000 zaměstnanců a zákazníků po celém světě. Credit Suisse se zaměřuje na poskytování finančních služeb, jako jsou investice, pojišťování, řízení aktiv a další.

Společnost Credit Suisse se zaměřuje na poskytování služeb různým typům klientů. Nabízí služby pro soukromé osoby, podniky, organizace a vládní instituce. Společnost nabízí širokou škálu produktů a služeb, včetně řízení aktiv, investic, pojištění, úvěrů a další.

Credit Suisse je známý svou vysokou kvalitou služeb a profesionálním přístupem k svým klientům. Banka je také známá svou dlouhou historií úspěšných transakcí a udržováním vysokého standardu. Díky tomu je Credit Suisse považován za jednu z nejlepších finančních institucí na světě.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru