Čínské znamení

Čínské znamení (古代中國的十二生肖) je součástí čínského astrologického systému a je založen na cyklu 12 let. Každé znamení je reprezentováno zvířetem, které odpovídá roku, ve kterém se člověk narodil. Každý rok byl reprezentován jedním zvířetem, a tento cykl se opakuje po dobu 12 let.

Každému čínskému znamení přidělují konkrétní vlastnosti, které určují charakteristiky, které by měl člověk mít. Tyto vlastnosti jsou často používány k určování, jaký druh vztahu by někdo měl mít s ostatními lidmi. Čínské znamení jsou také obecně používány k odhadu osobnosti nebo charakteru člověka.

Čínská znamení jsou rozdělena na čtyři skupiny: Hlodavci, Hadí, Dráčí a Kopytníci. Každé znamení má svůj vlastní prvek, který je také přiřazen k roku, ve kterém se člověk narodil. Prvky se také používají k vymezení charakteru člověka.

V Číně se čínská znamení používají jako způsob, jak pochopit, co se děje ve světě. Předpovídají budoucnost a napomáhají lidem při rozhodování o svých životech. Čínská znamení jsou také používána k určení, jaký druh vztahu by někdo měl mít s ostatními lidmi a jaké by měly být jeho životní cíle.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru