Japan Mint Yamaguchi 2015 1 oz

Asahi mincovna

Asahi je japonskou mincovnou, která byla založena v roce 1949. Byla založena jako součást japonského ministerstva financí a má svou sídlo v Tokiu. Asahi má za úkol vyrábět různé druhy mincí, které se používají v Japonsku a ve většině zemí světa. Asahi také vyrábí různé sběratelské medaile a ražební přístroje.

Asahi vyrábí různé druhy mincí, které se používají v Japonsku. Nejčastěji se setkáte s mincí o hodnotě 5 jenů. Asahi také vyrábí různé sběratelské medaile, které jsou raženy v různých materiálech a mají různé motivy.

Asahi je také vysoce ceněná pro svou vysokou kvalitu a přesnost. Asahi používá nejmodernější výrobní technologie, aby dosáhlo co nejvyšší kvality a přesnosti. Asahi důkladně kontroluje každou ražbu, aby zajistila, že všechny mince jsou vyrobeny podle nejpřesnějšího norem.

Asahi je považována za jednu z nejlepších mincovní na světě. Asahi je národním symbolem Japonska a jeho mincovní jsou mezinárodně uznávané. Asahi je také oblíbenou volbou pro investory, protože jeho mince jsou považovány za velmi kvalitní a stabilní.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru