UNITED STATES MINT Sada American Eagle 1986-2020 -34 ks + Album

American Eagle

American Eagle mince jsou investiční mince, které byly vydány Spojenými státy americkými v roce 1986. Tyto mince jsou vyrobeny ze zlata, stříbra a platiny. Jsou vyráběny jako legální oběživo ve Spojených státech.

American Eagle mince byly vyrobeny s cílem poskytnout investorům přístup k investicím do zlata a stříbra. Tyto mince jsou také vyrobeny s cílem poskytnout spotřebitelům krásné a kvalitní mince s historickými a symbolickými prvky.

American Eagle mince mají přední stranu s portrétem George Washingtona, prvního prezidenta Spojených států. Na zadní straně mince je vyobrazen americký orel držící palmy a vyhlížející do kopce.

American Eagle mince jsou k dispozici ve třech různých prvcích: zlatých, stříbrných a platina. Každá z nich má odlišnou hodnotu. Investoři mohou nakupovat mince v jednotlivých nebo ve větších balících.

American Eagle mince jsou ceněny pro jejich kvalitu a jedinečné designy. Jsou také ceněny pro jejich schopnost být uloženy a přenášeny po dlouhou dobu. Tyto mince jsou také velmi oblíbené mezi sběrateli.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru