Perth Mint 95. narozeniny královna Alžběta II. 1 Oz

Alžběta II mince

Královna Alžběta II je součástí britské koruny od roku 1952, kdy nahradila svoji matku Alžbětu I. Během její vlády se stala vládcem mnoha zemí a její vliv je stále přítomen ve světě.

Královna Alžběta II má své vlastní mince, které se těší velké oblibě. Nejběžnější jsou britské stříbrné mince s hodnotou jedné libry. Tyto mince jsou ozdobeny portrétem královny Alžběty II a nápisem „Elizabeth II“. Na druhé straně mají obrázek britského lva a nápis „One Pound“.

Jako všechny stříbrné mince, i ty královny Alžběty II mají hodnotu používáním. Jsou vyrobeny z chráněného stříbra a jsou vysoce ceněny jako sběratelské předměty. Tyto mince jsou často vystavovány v muzeích a vystaveny na trzích.

Mince královny Alžběty II se také často prodávají a prodávají jako investiční předměty. Investoři často nakupují stříbrné mince královny Alžběty II, protože jejich hodnota je stále velmi stabilní. Investiční portfolia obvykle obsahují několik měn, včetně britských stříbrných mincí královny Alžběty II.

Královna Alžběta II je oblíbenou postavou britské historie a její mince jsou ceněny po celém světě. Tyto mince jsou skvělou investicí do budoucnosti a jsou skvělou připomínkou britského království.

Je vydáno mnoho hodnotných stříbrných mincí na počest královny Alžběty II . Vybrali jsme například stříbrnou minci vydanou k 95. narozeninám královny Alžběta II. o váze 1 Oz.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru