Private Mint Bůh Smrti ANUBIS 1 Oz

Anubis

Anubis je starověký egyptský bůh mrtvých. Byl známý jako ochránce mrtvých a soudce duší. Byl ve starověkém Egyptě uctíván jako bůh, který vede duše po smrti do podsvětí a pomáhá jim vstoupit do věčnosti. Anubis má podobu psí hlavy s rohůmi nebo s křídly. Je také známý jako bůh smrti a ovládání magických síl.

Anubis byl považován za ochránce mrtvých a byl také součástí procesu mumifikace, když byly mrtvoly připraveny k posmrtnému životu. V jeho chrámu byly prováděny pohřby a pohřební obřady.

Kromě toho byl Anubis uctíván jako bůh soudcovství. Byl uctíván jako bůh, který přezkoumá srdce mrtvých předtím, než budou posláni do říše mrtvých. Byl také považován za boha, který ochrání duše před zlými duchy a zlé síly.

Anubis byl také známý jako bůh, který ochraňuje a pomáhá všem, kteří jsou ve smutku. Mnoho lidí se obrací na Anubise s otázkami ohledně smutku a jeho poselství je, že i v nejtemnějších chvílích je naděje.

V moderní době je Anubis často představován jako postava v popkultuře a jeho vliv se týká mnoha různých oblastí. Jeho obraz se objevuje v knihách, filmech a televizních pořadech.

Nabízíme stříbrnou minci s motivem Anubis 1 Oz

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru