The Perth Mint Australia Wombat 1 Oz

Wombat

Wombat je druh hlodavce, který se vyskytuje především v Austrálii. Tato zvířata jsou známá svou robustní postavou, krátkými nohami a dlouhými, silnými tlapami.

Wombats jsou noční tvorové a obývají především hluboké jeskyně a dutiny stromů, kde se mohou ukrýt před predátory. Když jsou ve svém úkrytu, mohou být velmi obtížné objevit. V den se většinou ukrývají v zemi.

Wombats jsou všežravci, kteří se živí především travou, listím a kořínky. Někteří mohou jíst i maso. Wombats mají velmi mohutné čelisti, což jim umožňuje rozdrtit i velmi tvrdá jídla.

Wombats jsou velmi oblíbená zvířata. Jsou to druhy, které milují pozornost, takže jsou často chované jako domácí mazlíčci. Pokud je chováte, je důležité, abyste jim poskytli dostatečně velkou klec, ve které se budou moci volně pohybovat.

Kromě toho by měli mít dostatek prostoru pro hraní a běhání. Je také důležité, abyste jim poskytli dostatečnou výživu a pravidelný veterinární dohled. Wombats jsou velmi inteligentní zvířata a mohou se učit věcem, jako je koušení na kartáček nebo vykonávání triků.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru