Perth Mint Mince The Phantom BU 1 oz 2022

The Phantom

The Phantom je jedním z nejoblíbenějších komiksů po celém světě. Byl vytvořen v roce 1936 Lee Falk a vypráví příběh o skryté postavě, která bojuje proti zlu. Postava, známá jako The Phantom, je známá jako „Řád černé masky“ a jeho členové se vždy objevují ve stříbrných maskách s černými motivy.

Příběh se točí kolem postavy, kterou je The Phantom, který je ve skutečnosti dlouhověkým dědicem odvěkého titulu „Řád černé masky“. Postava se vydává na boj proti zlu, když jeho vesnice je ohrožena. Jeho cílem je bojovat proti lžím, podvodům a zlu, které se objevují.

The Phantom má mnoho přátel a spojenců, včetně jeho přítelkyně Diana Palmerové a jeho dvou synů Kit a Heloise Walkerových. The Phantom také má svého věrného pomocníka, známého jako Guran, který mu vždy pomáhá bojovat proti zlu.

Komiks The Phantom je známý pro svůj unikátní styl a jeho zábavný příběh. Má také mnoho fanoušků po celém světě a jeho oblíbenost stále roste. Pokud hledáte komiks, který vás bude bavit, The Phantom je jednou z nejlepších volbou.

V našem eshopu nabízíme stříbrnou minci Phantom.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru