Tarot

Tarot karty jsou kniha symbolů, která člověku pomáhá vyřešit těžké životní situace, odhalit skryté pravdy o osobě a jeho minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Tarot je stará tradice, která se datuje až do 15. století. Tarotové karty jsou ve skutečnosti kombinací obrazů a symbolů, které vyjadřují nejen myšlenky, ale i pocity. Karty jsou rozděleny do čtyř základních skupin: Arkány velké (22 karet), Arkány malé (56 karet), Mužské (16 karet) a Ženské (16 karet).

Tarotové karty jsou obvykle rozděleny do dvou skupin: major arcana a minor arcana. Major arcana se skládá z 22 karet, které jsou základním kamenem tarotu. Tyto karty se často využívají k vyjádření nebo porozumění komplikovaným situacím, které se vyskytují v životě. Naopak minor arcana je složena z 56 karet a slouží k představění všedních situací a malicherných problémů.

Proč je tarotová karta tak oblíbená? Mnoho lidí považuje tarotovou kartu za významný symbol, který může sloužit k učení a porozumění, ať už lidskému osudu nebo komplikovaným životním situacím. Tarotová karta může sloužit jako nástroj pro sebepoznání a vnitřní sílu. Mnoho lidí to využívá jako způsob, jak se projevit a získat nadhled nad životem.

Tarotové karty mohou být skvělým způsobem, jak přijít na jiné myšlenky, změnit perspektivu a začít nový životní cykl. Můžeme je použít k odhalení skrytých pravd o naší minulosti, současnosti a budoucnosti. Tarotové karty jsou ideálním nástrojem pro ty, kteří hledají odpovědi na otázky ohledně jejich budoucnosti.

Nabízíme stříbrné slitky s tématikou Tarotovích karet

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru