Kamerun Země 17

Svět v roce 3120

V roce 3120 se svět zásadně změnil od současnosti. Většina zemí se spojila do jedné federace, kde se zavedly jednotné zákony, peníze a jazyky. Většina technologií se také významně změnila a některé, jako například letectví, se zcela změnily.

Většina zemí světa byla pokryta sítí high-speed, levného a efektivního dopravního systému, který umožňoval lidem cestovat z jednoho místa na druhé za velmi krátkou dobu. Většina dopravy byla poháněna solárními panely, což vedlo k výraznému snížení emisí.

Roboti se stali běžnou součástí každodenního života. Roboty byly používány ke všem druhům práce a sloužily jako domácí pomocníci. Roboty byly také využívány k výzkumu, který byl zaměřen na vývoj nových technologií.

Většina domácností již byla vybavena sofistikovanými domácími zařízeními, která jim usnadňovala každodenní život. Díky těmto zařízením bylo možné sledovat zdraví, spát, jíst a dokonce i pracovat.

Většina lidí využívala virtuální realitu ke zlepšení kvality života. Virtuální realita byla dostupná ve formě zábavních her, umění, vzdělávání a dokonce i jako prostředek pro cestování.

Celkově se svět v roce 3120 změnil k lepšímu a lidé byli schopni žít dlouhé a šťastné životy.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru