Swissmint Roger Federer 20g

Roger Federer 

Roger Federer je švýcarský profesionální tenista, který se vypracoval na pozici jednoho z nejlepších hráčů v historii. Federer se narodil 8. června 1981 ve Švýcarsku a jeho úspěchy na kurtech vedly k významnému uznání během své kariéry.

Federer je jedním z mála sportovců, kteří mají svou vlastní mince. Švýcarská mince o nominální hodnotě 20 švýcarských franků byla vydána v roce 2009 a je vyrobena z ryzího stříbra. Mince má nominální hodnotu 20 CHF a je na ní vyobrazen portrét Rogera Federera na straně A a na straně B je vyobrazen jeho logotyp. Mince byla vydána v limitované edici 1000 kusů a je prodávána za cenu okolo 350 CHF.

Roger Federer je také jedním z mála sportovců, kteří mají svou vlastní značku. Jeho značka „RF“ se objevuje na mnoha produktech, od oblečení přes doplňky až po hračky. Logo můžete najít na špičkových produktech, jako jsou například kolekce oblečení a obuvi.

Mince a logo RF jsou jen dva z mnoha způsobů, jak Roger Federer získal uznání po celém světě. Jeho úspěchy na kurtu a obchodní úspěchy jsou důkazem toho, proč je Federer jedním z nejlepších tenistů všech dob.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru