Golden State mincovna

Golden State Mint je jednou z největších mincovních společností v USA. Společnost byla založena v roce 1974 v San Francisco v Kalifornii. V současné době se zaměřuje na výrobu mincí, medailí a dalších medailí pro investory a sběratele. Má více než 40 let zkušeností s výrobou mincí a medailí ve vysoké kvalitě.

Golden State Mint vytváří a prodává mince a medaile pro občany Spojených států amerických. Některé z jeho nejpopulárnějších produktů zahrnují různé druhy mince a medailí vyráběných z různých typů kovů, jako je zlato, stříbro, bronz a palladium. Nabízí také stovky titulů, včetně věrnostních medailí, dárkových setů a dalších.

Golden State Mint také nabízí různé investiční programy. Investoři mohou koupit mince nebo medaile, které společnost vyrábí, a použít je jako formu investic. Společnost také nabízí komplexní poradenství a služby pro investory.

Golden State Mint je také předním výrobcem mince pro sběratele. Nabízí širokou škálu mince vyráběných z různých typů kovů, včetně zlata, stříbra, bronzu, palladia a dalších. Jeho mince a medaile jsou oblíbené u sběratelů, protože jsou vysoce kvalitní a design je jedinečný a atraktivní.

Golden State Mint má také širokou škálu dalších produktů a služeb, včetně jmenovacích plaket, medailí a dárkových předmětů. Nabízí také služby pro sběratele, včetně poradenství, politického konzultování a vyhledávání sběratelů.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru