1 Kg Stříbrný čtverec - Geiger Edelmetalle (původní řada čtverců)

Geiger Edelmetalle Mint

Geiger Edelmetalle Mint je jednou z nejstarších a nejdůvěryhodnějších mincovních společností ve Spolkové republice Německo. Společnost byla založena v roce 1218 a od té doby se vyvinula v jednu z nejuznávanějších mincovních společností v Evropě. Společnost sídlí v Lübecku ve Spolkové republice Německo a vyrábí mince, medaile a jiné ražby pro celou Evropu.

Geiger Edelmetalle Mint je známá svou vysokou kvalitou razidel, zlatých a stříbrných mince a medailí. Jejich mince jsou certifikovány Německou associační asociací pro zlatou ražbu a jsou mezinárodně uznávány. Geiger Edelmetalle Mint vyrábí různé mince včetně klasických německých mince, jako jsou například jednorožec a dvojřad, stejně jako kolekce mince navržené tak, aby vyjadřovaly německou historii a kulturu. Pokud hledáte vysoce kvalitní minci nebo medaili, Geiger Edelmetalle Mint je skvělou volbou.

Geiger Edelmetalle Mint také vyrábí unikátní sady mince, které jsou zaměřené na specifické historické události. Tyto sady mohou zahrnovat mince z rozdílných období a mohou být vyrobeny z různých kovů. Tyto sady jsou oblíbené mezi sběrateli a jsou vysoce ceněny a uznávány.

Geiger Edelmetalle Mint také vyrábí medaile. Medaile vyrobené společností jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a jsou vysoce ceněny pro jejich kvalitu a trvanlivost. Tyto medaile jsou často používány jako dárky nebo upomínky a jsou oblíbené mezi sběrateli.

Geiger Edelmetalle Mint je jednou z nejstarších a nejdůvěryhodnějších mincovních společností ve Spolkové republice Německo. Společnost má vynikající reputaci pro vysokou kvalitu svých ražeb a její mince a medaile jsou mezinárodně uznávané a ceněné. Pokud hledáte kvalitní mince nebo medaili, Geiger Edelmetalle Mint je skvělou volbou.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru