Mince - 2017 Jižní Korea 1 oz  Chiwoo Cheonwang (Scruffy)

Chiwoo Cheonwang mince

Stříbrná mince Chiwoo Cheonwang je oficiální stříbrnou mincí vydávanou v Jižní Koreji. Mince byla poprvé vydána v roce 2016 a od té doby se stala jednou z nejoblíbenějších stříbrných mincí v Asii. Mince byla pojmenována po postavě z korejské mytologie, která se jmenuje Chiwoo Cheonwang. Postava je zobrazena na lícní straně mincí a reprezentuje obrannou sílu a bojovnost.

Mince je vyrobena z 99,9% čistého stříbra a je vybavena anti-falšovacími technologiemi. Mince má hmotnost 1 troy uncí (31,1 gramů) a je dodávána s přívěškem jako certifikát autenticity od jihokorejského mincovního úřadu.

V roce 2020 byla vytvořena nová edice této mince, kterou vydal jihokorejský mincovní úřad. Tato edice má být věnována 90. výročí založení Korejské republiky a každá mince má zobrazovat jednu z devíti postav z korejské mytologie.

Stříbrná mince Chiwoo Cheonwang je oblíbenou volbou sběratelů a investorů po celém světě. Mince je k dispozici ve stříbrné barvě a je vybavena kvalitním designem a technologiemi proti padělání. Kromě toho je mince dodávána s certifikátem autenticity, což ji činí ještě cennější pro sběratele.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru