Chevrolet

Chevrolet, také známý jako Chevy, je americká automobilová divize General Motors (GM). Společnost Chevrolet, kterou v roce 1911 založili Louis Chevrolet a William C. Durant, se stala jednou z nejpopulárnějších automobilových značek na světě.

Chevrolet vyrábí širokou škálu vozidel, včetně sedanů, SUV, nákladních automobilů a elektrických vozidel. Mezi jejich oblíbené modely patří Chevrolet Silverado (pick-up), Chevrolet Equinox (kompaktní SUV), Chevrolet Malibu (střední sedan) a Chevrolet Bolt EV (elektrické vozidlo).

V průběhu let si Chevrolet vydobyl pověst výroby spolehlivých a cenově dostupných vozidel, která uspokojí různorodé spektrum zákazníků. Také učinili významný pokrok v technologii elektrických vozidel uvedením Chevrolet Bolt EV, který nabízí působivý dojezd na čistě elektrický pohon.

Chevrolet má globální zastoupení a prodává vozidla v mnoha zemích po celém světě. Mají výrobní závody na různých místech, včetně Spojených států, Kanady, Mexika, Brazílie a Jižní Koreje.

Kromě svých sériových vozů má Chevrolet silné zastoupení v motorsportu, zejména v NASCAR, kde je významným účastníkem již mnoho let. Vozidla Chevrolet se také objevila v jiných závodních sériích, jako je IndyCar a mistrovství světa cestovních vozů FIA.

Chevrolet pokračuje v inovacích a přizpůsobování se měnícím se požadavkům trhu s cílem poskytovat zákazníkům kvalitní vozidla, která splňují jejich potřeby a preference.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru