Argor Heraeus SA Zlatý slitek - 2g

Argor-Heraeus S.A

Argor-Heraeus S.A je švýcarská společnost založená v roce 1951 ve Švýcarsku. Společnost je mezinárodním lídrem v oblasti těžby a zpracování kovů a vyrábí nejvyšší kvalitu obchodovaných investičních drahých kovů. Společnost je vlastněna a provozována rodinou Heraeus a má své sídlo ve Švýcarsku.

Argor-Heraeus je předním světovým producentem a dodavatelem investičních drahých kovů, jako je zlato, stříbro, platina a palladium. Specializuje se na zpracování kovů a vyrábí širokou škálu produktů z těchto kovů, včetně mincí, slitků, šperků a dalších produktů. Společnost také poskytuje služby v oblasti obchodování s drahými kovy, včetně nákupu a prodeje.

Mezi další služby, které Argor-Heraeus poskytuje, patří obchodování s kovy na burzách a investiční poradenství. Společnost také poskytuje služby zprostředkování obchodů s kovy mezi zákazníky a obchodníky na burze.

Kromě toho se Argor-Heraeus zabývá výzkumem a vývojem nových produktů a technologií. Tyto produkty zahrnují zlato, stříbro, platina a palladium, stejně jako další drahé kovy.

Kromě výroby a obchodování s drahými kovy se Argor-Heraeus také zaměřuje na ochranu životního prostředí. Společnost je signatářem řady mezinárodních smluv a dohod o ochraně životního prostředí a o podpoře udržitelného rozvoje. Společnost se také účastní řady mezinárodních konferencí a akcí, které se zabývají ochranou životního prostředí.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru