Stříbrná mince Tarot – Strength (Síla) 1 Oz 2$ Niue 2022

3 140,00 

Katalogové číslo: 27534122 Kategorie: Štítky: , , , , , , , , , ,
  • Nečekejte, zítra už může být dražší!
  • Více než 2ks? Před platbou vám objednávku nejprve potvrdíme.

Typ měny – Dolar
Název mincovny – Novozélandská mincovna
Hmotnost mince – 31,1 gramů – g
Hmotnost – 1 unce – oz
Rozměry – 53 x 36 mm
Tloušťka – 2,97 mm
Tato 1oz ryzí stříbrná mince obsahuje Sílu, což je karta číslo osm v emblematické sbírce tarotových karet známé jako Velká arkána.
Tento božský kousek je vytvořen do podoby obdélníkové mince, která má tvar, aby odrážela tarotovou kartu. Interpretuje „sílu“ jako barevný obrázek ženy jemně hladící lva. Strom a mraky v pozadí byly matné, aby zvýraznily stříbrnou barvu, která úžasně kontrastuje s rámem zrcadlové úpravy. Na spodní straně je vidět rytina „Síla“.
Na lícní straně mince je krásný, spletitý okraj obklopující podobiznu Iana Ranka-Broadleyho Jejího Veličenstva královny Alžběty II., která potvrzuje statut zákonného platidla.
Každá mince je umístěna v krabičce navržené na míru, která se otevírá jako kniha a odhaluje minci uvnitř. Na krabičce najdete Certifikát pravosti a unikátní číslo mince.
DEVÁTÉ VYDÁNÍ V SÉRII TAROTOVÝCH KARET – Tato mince obdélníkového tvaru je devátým vydáním ze série tarotových karet novozélandské mincovny. Vyznačuje se celobarevným designem Síla, zatímco líc mince zobrazuje podobiznu královny Alžběty II.
RAŽENÉ VYSOCE ČISTÝM STŘÍBREM – Každá stříbrná tarotová karta – Síla Colorized Proof byla vyražena plnou uncí vysoce čistého 99,9% jemného stříbra a měří 53 mm x 36 mm.
ZÁKONNÁ MINCE – Tyto jednouncové stříbrné tarotové karty Niue z roku 2022 – obarvené důkazy síly jsou zákonným platidlem 2 dolary v Niue, malém ostrovním státě v jižním Tichém oceánu.
NÁDHERNÝ STAV GEM PROOF – Vaše jednouncové stříbrné tarotové karty Niue 2022 – Strength Colorized Proof budou dodávány ve stavu Gem Proof s matnými detaily vystupujícími přes zrcadlová pole.
ORIGINÁLNÍ BALENÍ MINCE – Každá mince bude uložena v zakázkově vyrobeném knižním obalu, který obsahuje informace o významu síly a certifikát pravosti.
NÍZKÁ LIMITOVANÁ EDICE – Jednouncové stříbrné tarotové karty Niue 2022 – Strength Colorized Proof je omezena na maximální celosvětovou ražbu pouhých 2 000 kusů.

Mincovna

Průměr (mm)

53×36

Síla (mm)

2,97

Hmotnost (Oz)

1

Hmotnost (g)

31,1

Rok vydání

Ryzost (Ag)

999/1000

Země původu

Niue

Nominál

2 $

Nákupní košík
Přejít nahoru